Co to jest plik wektorowy?

Grafika wektorowa to plik, który opisany jest za pomocą tzw. obiektów, które zbudowane są z prostych figur geometrycznych takich jak odcinki, krzywe, okręgi, wielokąty. Pliki wektorowe można dowolnie skalować i edytować.  Najczęściej używane rozszerzenia to pdf, cdr, ai, eps, svg.

Kiedy muszę dopłacać za personalizację?

Druk spersonalizowany występuje w przypadku, gdy zamówienie dotyczy jednego produktu, ale każdy z innym projektem. Przykład 12 kubków- każdy kubek z innym imieniem. Personalizacja obowiązuje, gdy kupuje ktoś pakiet jakiegoś produktu np. opaska odblaskowa pakiet 100 szt.  gdzie cena jest niższa z racji druku seryjnego w ilości 100 szt. Gdy kupujemy np. kubek w ilości 1 szt. i powielimy go x 50 szt. dodatkowa cena za personalizację nie obowiązuje dlatego że z automatu jednostkowa cena kubka jest wyższa przy 1 szt.

Na jaki adres wysłać projekt do druku, weryfikacji lub wyceny?

Adres mailowy do korespondencji wszelkiego rodzaju to sklep@ledtechnic.pl

Czy można wykonać nadruk posiadając tylko wizualizację produktu z Internetu?

Niestety w większości przypadków nie ma możliwości druku z zdjęcia, które jest wizualizacją. Wyjątkiem są proste figury lub napisy. W takim przypadku zachęcamy do podesłania projektów do weryfikacji na maila sklep@ledtechnic.pl

Jakie formaty plików są akceptowane?

Grafika rastrowa (bitmapy) – pliki jpg/png, tiff, bmp, gif, psd

Grafika wektorowa- pdf, cdr, ai, eps, svg.

Jakie projekty można łatwo modyfikować?

Edytować można wszystkie pliki wektorowe oraz pliki projektowe programu Photoshop .psd lub Corel Draw. crd.

Jaka paleta barw jest używana do druku?

Projekty najlepiej przygotowywać korzystając z przestrzeni barw CMYK. W przypadku innych palet np. RBG mogą występować niewielkie różnice w odcieniach poszczególnych kolorów. Reklamacje wynikłe z braku zgodności kolorów wydruku z obrazem ekranowym nie będą rozpatrywane z uwagi na różnice technologiczne, wynikające ze sposobu wyświetlania kolorów przez większość monitorów a technologią druku w przestrzeni barwnej CMYK. Porównanie kolorystyki wydruku z kolorystyką wyświetlaną na monitorze jest niepoprawne technologicznie, nie może więc być powodem zgłoszenia reklamacji. 

Jak dokonać dopłaty do zamówienia?

Dopłatę można dokonać bezpośrednio na nasze konto bankowe, w tytule podając numer zamówienia oraz dane zamawiającego.

mBank 09 1140 2004 0000 3702 7853 8171

Jakie pliki obsługują przeźroczyste tło?

Transparentność obsługują pliki z rozszerzeniem PNG oraz wszystkie pliki wektorowe.

Kto odpowiada za błędy w projektach?

Nasza firma nie odpowiada za błędy w projektach, które zostały zaakceptowane przez klienta. Drukarnia również nie odpowiada za błędy merytoryczne i ortograficzne projektów przesłanych przez Klienta, ponieważ za poprawne przygotowanie projektu odpowiada Klient, który zobowiązany jest do dostarczenia plików przygotowanych i zapisanych zgodnie ze specyfikacją drukarni.

Jak wygląda proces weryfikacji reklamacji?

Każda reklamacja jest rozpatrywana tylko i włącznie drogą mailową. Należy skontaktować się z nami pod adresem sklep@ledtechnic.pl, opisać rodzaj wady oraz podesłać zdjęcia uszkodzonego produktu. Więcej o reklamacjach: reklamacje i zwroty

Czy projekty z wcześniejszych zamówień są zapisywane?

Zazwyczaj projekty są zapisywane w naszej bazie, więc w przypadku ponowienia zamówienia wystarczy podać numer poprzedniego zamówienia lub dane klienta. Aczkolwiek dla pewności zapisu przy zamówieniu albo po otrzymaniu towaru prosimy o maila z informacją żebyśmy sobie zapisali projekt realizacji, bo zlecenie będzie ponawiane. Usprawni to i przyśpieszy proces zamówienia.

Kiedy zamówienie zostanie przekazane do realizacji?

Każde zamówienie jest weryfikowane, w przypadku niezgodności lub braku innych informacji wymaganych do kontynuowania procesu realizacji zamówienia kontaktujemy się z klientem. Wymagane są:

1. adres wysyłki

2. wgranie na serwer pliku do druku lub podesłanie na maila

3. wybranie formy płatności, jeśli jest to przedpłata zamówienie musi zostać opłacone

4. ewentualna akceptacja wizualizacji produktu przesłanej od nas na maila (nie w każdym przypadku, na życzenie lub gdy wymaga tego sytuacja)

O przekazaniu zamówienia do realizacji informujemy mailowo.

Czy jest możliwość wysyłki za granicę?

Tak, każda wysyłka zagraniczna jest indywidualnie wyceniana. Skontaktuj się z nami drogą mailową: sklep@ledtechnic.pl

Co to jest grawer?

Podczas grawerowania laserowego materiał jest tak silnie nagrzewany przez wiązkę laserową, że - zależnie od czasu ekspozycji - dochodzi do zmiany koloru i wytworzenia kontrastu albo wyparowania i spalenia materiału. Uzyskany grawerunek laserowy jest trwały i bardzo odporny na ścieranie.

W przypadku produktów grawerowanych nie ma możliwości wyboru koloru druku.

Czy wykonują Państwo wizualizację przed zakupem produktu?

Tak wykonujemy. Prosimy o skierowanie prośby o wizualizację na maila sklep@ledtechnic.pl

Prosimy oczywiście w mailu o napisanie na jakim produkcie ma być wykonana wizualizacja i podesłanie ewentualnie logotypu lub zdjęcia do wizualizacji.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.